Logamax Plus BG012KV2

Kocioł kondensacyjny Buderus Logamax Plus BG012KV2

kocioł kondensacyjny buderus logamax plusBuderus to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów centralnego ogrzewania, z kolei gazowe kotły kondensacyjne stają się coraz popularniejsze. Zaletą tych urządzeń grzewczych jest możliwość jednoczesnego ogrzewania domu i wody użytkowej. Ponadto kotły kondensacyjne są bardzo wydajne, a koszt ich zakupu i instalacji bardzo szybko się zwraca.

Buderus Logamax Plus BG012KV2 to kocioł kondensacyjny, który dzięki małym gabarytom może być montowany w niewielkich pomieszczeniach. Wszystkie elementy kotła są zamontowane pod obudową, co sprawia, że urządzenie wygląda estetycznie i można je powiesić nawet w przedpokoju.

W modelu Logamax Plus BG012KV2 zastosowano dwa wymienniki ciepła. Pierwszy z nich został wykonany ze stali nierdzewnej, a drugi z materiałów o podwyższonej przewodności cieplnej. Inteligentny panel sterowania umożliwia precyzyjną kontrolę temperatury, a czytelny i duży wyświetlacz jest łatwy w obsłudze.

Intensywna kondensacja wpływa na zmniejszone zużycie paliwa. Mimo wentylatora o dużej wydajności, Buderus Logamax Plus BG012KV2 pracuje cicho i charakteryzuje się niewielkim poborem mocy elektrycznej. Poza samym ogrzewaniem kocioł umożliwia również podgrzewanie wody użytkowej.

Zamawiając kocioł Logamax Plus BG012KV2 w firmie Wabud (Cena netto: 3739 zł) – mają Państwo gwarancję korzystnej ceny!

Istnieje również możliwość zakupu kotła z montażem (koszt montażu 500 zł). W przypadku zakupu kotła samego kotła doliczany jest podatek VAT w wysokości 23%, z kolei przy zakupie kotła z montażem podatek VAT wynosi tylko 8%.