Grzejniki podtynkowe 3thermo Rzeszów

Grzejniki podtynkowe 3thermo Rzeszów

Producent grzejników podtynkowych, polska marka 3Thermo wyszła na przeciw oczekiwaniom nowoczesnego użytkownika – zarówno domowników pragnących żyć zdrowo, ekonomicznie i zgodnie z naturą, jak i samych instalatorów dbających o higienę i bezpieczeństwo pracy. Instalacja ogrzewania podtynkowego 3Thermo jest w 100% bezpieczna i dostępna już w cenie szerzej rozpowszechnionej podłogówki.

grzejnik podtynkowe 3thermo rzeszówJest to jednak rozwiązanie grzewcze nieco odmienne od typowej podłogówki czy też innego ogrzewania płaszczyznowego wodnego – nie wprowadza ono wody pod powierzchnię posadzki czy tynku. Niweluje to zupełnie ewentualność przecieków i zalania reszty instalacji. Producent do zupełnego minimum ograniczył przepływ wody w obiegu, grzejnik mieści jej jedynie 0,03 litra. Sytuacja taka wpływa na późniejsze oszczędności w stratach energii i kosztów za opłaty (przy dowolnym źródle ciepła).

Zakres temperatur, w jakich działa opisywany system ogrzewania podtynkowego to od -35ºC do 145ºC, jest więc dość duży i elastyczny – odpowiedni do podłączenia z układem nisko- i wysokotemperaturowym. Co ciekawe, może świetnie sprawdzić się również w instalacji mieszanej i działać równolegle z tradycyjnym ogrzewaniem kaloryferowym.

Producent tak dopracował ten rodzaj ogrzewania, że zapobiega ono powstawaniu niechcianych spękań na tynku. Jako swego rodzaju „efekt uboczny” grzejniki podtynkowe 3Thermo funkcjonują również jako wzmocnienie konstrukcji tynku. Jeśli zdecydujesz się na taki system grzewczy, to możesz być spokojny – nie pojawią się przebarwienia, jak to dzieje się niekiedy przy instalacji ogrzewania elektrycznego.

Koszt kupna i instalacji grzejników ogrzewania podtynkowego 3Thermo w Rzeszowie

Firma Wabud jest doświadczonym instalatorem różnego rodzaju form ogrzewania domów jednorodzinnych, a także mieszkań, w szerokiej puli usług znajduje się również wykonywanie ogrzewania ściennego, w tym też tego w postaci grzejników podtynkowych 3Thermo. Jeśli chcesz skorzystać z tej innowacyjnego rozwiązania grzewczego w Rzeszowie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Koniecznie zapytaj o wycenę, a także możliwy termin realizacji.


Zachęcamy również do lektury pozostałych artykułach publikowanych na naszej stronie: zasada działania pompy ciepła, centralne odkurzacze, grzejniki łazienkowe.

Przewiń do góry