Grzejniki Viessmann Rzeszów

grzejniki viessmann podkarpacieKaloryfery, czy potocznie grzejniki to popularne rozwiązanie stosowane od lat zarówno w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych jak również w budynkach przemysłowych. To urządzenia tańsze niż ogrzewanie ścienne czy ogrzewanie podłogowe, a przy tym nie ma większych problemów z ich montażem.

Jednym z producentów systemów grzewczych, który w swojej ofercie ma nie tylko pompy ciepła czy kotły grzewcze, ale również i kaloryfery jest firma Viessmann.

Grzejniki Viessmann nadają się zarówno do pomieszczeń użyteczności publicznej, biur, pokoi hotelowych jak i do domów i mieszkań. W ofercie producenta znajdziemy także grzejniki łazienkowe, które dzięki swej specjalnej konstrukcji bardzo korzystnie wpływają na podniesienie wydajności systemu grzewczego.

Tradycyjne grzejniki aluminiowe a ogrzewanie podłogowe

Grzejniki CO to na pewno produkt, który jeszcze długo nie straci na popularności. Chociaż producenci wciąż opracowują bardziej estetyczne ogrzewanie jak chociażby ogrzewanie podłogowe czy ogrzewanie ścienne, to jednak kaloryfery są zdecydowanie łatwiejsze w montażu, a co ważne także łatwiej je wymienić czy usunąć usterkę. Co więcej, zwykłe grzejniki mogą współpracować z różnymi źródłami ciepła jak tradycyjne piece CO, pompy ciepła czy kotły grzewcze.

Skorzystaj z promocji na grzejniki CO Viessmann.

Grzejniki Viessmann Rzeszów

grzejniki centralnego ogrzewaniaWszystkich, którzy zastanawiają się nad wymianą kaloryferów czy też planują budowę domu i zakup grzejników Viessmann, zachęcamy do skorzystania z naszej promocji świątecznej! Obecnie promocja obejmuje kaloryfery Viessmann.

Za grzejniki Viessmann 22/600/600 zapłacimy tylko 186 zł netto, natomiast grzejniki 22/600/1000 kosztują tylko 249 zł!

Kupując kaloryfery od razu z montażem naliczany jest podatek VAT w wysokości 8%, natomiast wybierając same grzejniki CO, będziemy musieli zapłacić 23% podatku VAT.

Zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry