Instalacje sanitarne Łańcut

Instalacje sanitarne Łańcut

instalacja-wodno-kanalizacyjna

Montaż instalacji sanitarnych obejmuje wszelkie media (gaz, powietrze i wodę) zarówno na zewnątrz budynku, jak i w jego wnętrzu. Tego rodzaju instalacje budowlane obejmują swym zakresem wszelkie działania związane z montażem klimatyzacji, kanalizacji, ogrzewania, chłodzenia, ciepłej i zimnej wody, wentylacji, a także innych zespołów instalacyjnych.

W ramach każdej z tych instalacji domowej sieci wodnej wyróżnić można wiele poszczególnych elementów – od przewodów, w których przepływa woda, przez elementy wykorzystujące zasilanie (baterie czy grzejniki), aż po urządzenia zasilające, np. wymienniki, kotły czy pompy ciepła. Obieg wody w instalacjach powoduje się przez ciśnienie powstałe grawitacyjnie lub też w sposób mechaniczny, wymuszony.

Instalacje grzewcze

instalacja sanitarna lancutJednym z przykładów montowanych przez naszą firmę instalacji sanitarnych są te z zakresu ogrzewania budynku jednorodzinnego lub innego obiektu mieszkalnego lub handlowego. Instalacja grzewcza bywa złożonym systemem, w którym ważną funkcję pełni każdy z poszczególnych elementów. Woda przepływa w całym procesie grzewczym ze źródła ciepła (wymiennika, kotła) do odbiorników ciepła, którymi mogą być rury ogrzewania podłogowego czy też tradycyjne grzejniki naścienne. Przewody, które ciągną się od początku do końca instalacji grzewczej nazywa się zasilającymi. Jeśli całość instalacji jet szczelna, woda w niej krążąca (nazywana zładem w języku fachowym) nie powinna ubywać. Jednak w przypadku wspomnianych ubytków należy ją uzupełnić oraz dotrzeć do źródła usterki technicznej.

Instalacje sanitarne Łańcut

Firma Handlowo-Usługowa „Wabud” z Rzeszowa zajmuje się montażem wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych na terenie Łańcuta oraz okolicznych miejscowości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług również w sytuacji, gdy inwestor planuje montaż centralnego ogrzewania, instalację wentylacji mechanicznej czy też wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Zapraszamy do sprawdzania naszej oferty, a także do kontaktu.

Przewiń do góry