Instalator CO Rzeszów

wabud-rzeszow-piece-realizacjeJednym z najczęściej stosowanych rozwiązań grzewczych w naszych domach jest centralne ogrzewania z grzejnikami ściennymi, wśród których najpopularniejsze są wciąż grzejniki aluminiowe, grzejniki kanałowe, konwektorowe, a zdecydowanie rzadziej – żeliwne. Poza tradycyjnymi kaloryferami, coraz większe uznanie zyskuje również ogrzewania ścienne i ogrzewania podłogowe, zwłaszcza do budynków w których zastosowano pompy ciepła lub kotły kondensacyjne. Są to instalacje grzewcze, zapewniające zdecydowanie największy komfort cieplny, a przy tym ich estetyka pozwala w zasadzie na dowolną aranżację wnętrz.

Jako centralne ogrzewanie może posłużyć również ogrzewanie kominkowe. Jeśli jednak chcemy, aby to kominek stanowił główne źródło ciepła, musi on być uwzględniony już na etapie projektu architektonicznego. Powinien on znajdować się w centralnym miejscu w domu, aby przewody miały zbliżoną długość.

instalator-co-rzeszow-300x300Bez względu na to jakie centralne ogrzewanie wybierzemy, musimy znaleźć odpowiednich fachowców, którzy prawidłowo zamontują dany system grzewczy. Odpowiednio przeszkolony instalator CO to gwarancja nie tylko poprawnie zamontowanego systemu centralnego ogrzewania, ale przede wszystkim uzyskania optymalnych warunków grzewczych.

Instalator centralnego ogrzewania Rzeszów

Decydując się na współpracę z firmą Wabud z Rzeszowa mają państwo gwarancję usług na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko montaż instalacji centralnego ogrzewania, ale również dwudziestoczterogodzinny serwis.
Nasi instalatorzy działają według ściśle określonego harmonogramu, dzięki czemu znany jest każdy etap wykonywania instalacji oraz termin jej zakończenia.

Poza samą instalacją oferujemy również kompleksowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego systemu grzewczego. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań grzewczych Viessmann, Buderus – możemy zaproponować swoim klientom kompleksowe rozwiązania i systemy grzewcze najwyższej jakości.

Przewiń do góry