pompy ciepła basenowe hewalex pcwb

Pompy ciepła basenowe

Pompy ciepła to urządzenia kojarzone głównie z ogrzewaniem domów. Ich rosnąca popularność wynika z tego, że koszt ich eksploatacji jest niski i mimo wysokiej ceny samego urządzenia w długim okresie to opłacalna inwestycja. Technologia pomp ciepła wykorzystywana jest jednak nie tylko do ogrzewania budynków. Pompy ciepła basenowe to urządzenia, które wykorzystywane są do ogrzewania wody w basenach przydomowych.

Jak działa basenowa pompa ciepła?

Zasada działania basenowej pompy ciepła jest ta sama co w przypadku pomp do grzania budynków. Pompy ciepła wykorzystują energię z powietrza, która służy do ogrzania wody. Jest to bardzo efektywne rozwiązanie, które jednocześnie nie generuję wysokich kosztów eksploatacyjnych. Co istotne pompy ciepła basenowe są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu nie ma potrzeby nauki skomplikowanych procesów podłączania urządzenia.

Jak wybrać pompę ciepła do basenu?

Wybór odpowiedniej basenowej pompy ciepła powinien być przeprowadzony na podstawie kilku istotnych czynników. Po pierwsze powinniśmy wybrać produkt od renomowanej firmy, która w razie jakichkolwiek problemów zapewni wsparcie techniczne i gwarancję produktu. Drugim czynnikiem jest odpowiedni dobór pompy ciepła do wielkości basenu – zbyt słaba pompa nie poradzi sobie z ogrzaniem wody, natomiast zbyt mocna będzie przesadnym wydatkiem. Poza tymi czynnikami istotna jest również cena pomp ciepła. Wybierając basenowe pompy ciepła warto zdecydować się na dostawcę z regionu, który w razie problemów jest w stanie pojawić się na miejscu i pomóc w ewentualnych problemach technicznych.

Basenowe pompy ciepła Rzeszów

Firma Wabud w swojej ofercie posiada pompy ciepła basenowe Hewalex PCWB, które cechują się wysoką jakością wykonania oraz efektywnością grzewczą. Pompy ciepła do basenu oferujemy na terenie Rzeszowa i woj. Podkarpackiego. Oferujemy sprzedaż urządzęń w atrakcyjnych cenach oraz montaż. W razie pytań odnośnie sprzedaży i montażu basenowych pomp ciepła zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do góry