Wymiana Pieca Rzeszów

 

W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosła świadomość społeczeństwa odnośnie ekologicznego ogrzewania domu. Temat smogu i konsekwencji zdrowotnych z nim związanych doprowadził do sytuacji, w której coraz więcej osób decyduje się na wymianę źródła ciepła na te mniej szkodliwe dla jakości powietrza. Wymiana pieca to dobry pomysł nie tylko ze względów ekologicznych, ale również ekonomicznych. Nowsze piece charakteryzują się wyższą wydajnością. Efektywne spalanie opału to z kolei niższy koszt ogrzewania domu.

wymiana pieców rzeszówZalety wymiany pieca na nowy

Większość osób decydujących się na wymianę pieca zwraca uwagę przede wszystkim na koszt. Wysoka efektywność nowoczesny pieców pozwala w pewnym okresie zrównoważyć koszt poniesiony na zakup urządzenia i jego montaż. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia ekologiczna, która jest nie tylko wyrazem odpowiedzialności społecznej ale również swego rodzaju modą. Dodatkową zaletą wymiany pieców jest wygoda ich użytkowania. Nowe jednostki są często bardziej samodzielne – ich użytkowanie nie wymaga tyle czasu i wysiłku co w przypadku starych pieców.

Dotacje na wymianę pieca

Istotną zachętą do wymiany pieca są różnego rządowe programy dofinansowań. Szeroko rozpowszechniony program „Czyste Powietrze” to tylko jeden z przykładów tego, jak niższym kosztem można wymienić instalację grzewczą w swoim domu. Wbrew pozorom uzyskanie dofinansowania na termomodernizację nie jest procesem skomplikowanym, zwłaszcza gdy swoją pomoc oferuje firma zajmująca się wymianą pieców.

Wymiana pieca Rzeszów

Firma Wabud działająca na terenie Rzeszowa oraz całego województwa Podkarpackiego zajmuje się dostarczaniem i montażem najnowocześniejszych urządzeń grzewczych, pomp ciepła, kotłów i pieców. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo – pomożemy dobrać najlepsze urządzenie i przeprowadzimy jego montaż. Bogate doświadczenie pozwala nam również na pomoc związaną z uzyskaniem dofinansowania na wymianę pieca w Rzeszowie i na Podkarpaciu.

Zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry