Kondensacyjne, Gazowe Kotły CO Buderus

buderus rzeszówFirma Buderus to jeden z liderów na rynku systemów grzewczych. Oferuje ona innowacyjne i bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania, które jednocześnie są energooszczędne i ekologiczne.

Wśród najpopularniejszych produktów marki Buderus możemy znaleźć gazowe kotły CO, zarówno do domów jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Działają one w technologii kondensacyjnej, co oznacza, że do ogrzewania wykorzystuje się nie tylko energię cieplną, powstającą podczas spalania gazu, ale także dodatkowe ciepło, którego tradycyjne piece CO nie są w stanie spożytkować.

Kondensacyjne kotły CO Buderus nadają się zarówno do nowych jak i modernizowanych mieszkań.

Wśród najpopularniejszych kotłów gazowych marki Buderus znajdują się produkty:

  • Logamax plus GB062V2 – kocioł gazowy kondensacyjny, z aluminiowo-krzemowym wymiennikiem ciepła i wbudowanym fabrycznie syfonem kondensatu. Jest to kocioł bardzo łatwy w montażu i użytkowaniu.
  • Logamax plus GB012KV2 – to urządzenie dwufunkcyjne, które służy nie tylko do ogrzewania domu, ale również podgrzewania wody użytkowej, posiadający dwa wymienniki ciepła. Ten kocioł CO oferowany jest w wersji podstawowej na gaz ziemny typu E. Istnieje również możliwość zastosowania zestawu przezbrojeniowego, aby kocioł można było zasilać gazem ziemnym typu P.
  • Logamax plus GB172TV2 – gazowy kocioł CO, przeznaczony zarówno do celów grzewczych jak i do podgrzewania wody użytkowej. Kotły te można nabyć, w zależności od modelu z podgrzewaczem c.w.u. zintegrowanym z wężownicą o pojemnościach 120 l lub 150 litrów.

Gazowe Kotły CO Buderus Rzeszów

Wszystkie gazowe kotły CO Buderus cechują się dużą wydajnością, a jednocześnie bardzo cichą pracą. Kotły te są bardzo intuicyjne w obsłudze, a przy tym mają bardzo dużą wydajność i żywotność.

Przewiń do góry