Kotły CO Buderus – najpopularniejszy produkt

buderus-rzeszow-piece-co-768x575Buderus to obok marki Viessmann największy z producentów systemów grzewczych w Europie. Firma ta posiada bardzo szeroką gamę produktów, w tym systemy grzewcze o mocy od 2,5 kW 1850 kW.

Produktem, który szczególnie polecamy naszym klientom pytającym o kotły CO Buderus, jest kocioł gazowy Logamax plus GB072V2, kondensacyjny kocioł wiszący, o niewielkich wymiarach, dzięki czemu może być zamontowany nawet w niewielkich pomieszczeniach i idealnie nadaje się do niemal każdego budynku czy mieszkania.

Kocioł gazowy Logamax Plus został skonstruowany w taki sposób, żeby być nie tylko oszczędnym i łatwym w obsłudze, ale także przyjaznym dla środowiska. Dzięki nowoczesnej technologii i procesowi skraplania pary wodnej ze spalin, sprawność tego modelu kotła gazowego osiąga ponad 100%. A to z kolei pozwala na obniżenie rachunków za ogrzewanie, co jest w ostatnich latach czynnikiem niemal decydującym jeśli chodzi o wybór kotła CO.

Kolejne istotne cechy, które sprawiają, że kotły gazowe Logamax Plus GB072V2 są chętnie wybierane przez naszych klientów to bardzo bogate wyposażenie standardowe, na które składa się m.in. prosty w obsłudze sterownik BC20, z wyświetlaczem LCD, wykonany ze stali szlachetnej palnik a także naczynie zbiorcze o pojemności 12 litrów, płyta montażowa U-MA jak również adapter z króćcami pomiarowymi, pozwalającymi na bezproblemowe podłączenie przewodów powietrzno-spalinowych.

Warto zwrócić uwagę, że kotły gazowe Logamax plus GB072V2 występują w trzech modelach jednofunkcyjnych (moc 14 kW, moc 20 kW, moc 24 kW) oraz jako jeden model dwufunkcyjny (24 kW). Jeśli dodatkowo zamierzamy podgrzewać wodę użytkową, powstała specjalna funkcja „booster”, a moc kotła została zwiększona do 30 kW.

Oprócz modeli Logamax plus, kotły CO Buderus to także Logano plus (kotły gazowe kondensacyjne stojące), kotły olejowe kondensacyjne (Logano). Ponadto produkty oferowane przez markę Buderus to:

  • kolektory słoneczne płaskie (Logasol),
  • kolektory słoneczne próżniowe (Logasol),
  • podgrzewacze solarne (Logalux),
  • pompy ciepła powietrzne i pompy ciepła gruntowe oraz pompy ciepła do podgrzewania wody użytkowej (Logatherm).

Ponadto Buderus ma w swojej ofercie także grzejniki CO oraz rekuperator.

Kotły CO Buderus Rzeszów

Tak szeroka gama produktów sprawia, że nawet najwybredniejszy klient znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania nie tylko względem funkcjonalności, ale i ceny samego systemu grzewczego oraz łatwości w montażu.

kotły co buderus rzeszów

kotły gazowe co buderus

Przewiń do góry