Ogrzewanie Kominkowe

 

Kominki to rozwiązanie grzewcze, które w ostatnich latach przeżywa renesans swojej popularności. Znane już od wieków ogrzewanie kominkowe coraz częściej pojawia się w nowobudowanych domach. Jego zalety to przede wszystkim niepowtarzalny klimat żywego ognia oraz wszechstronne zastosowanie. Kominek może być bowiem okazjonalnym źródłem ciepła (na sytuację, w którym potrzebne jest jedynie lekki dogrzanie i nie opłaca się uruchamiać głównego ogrzewania) lub stałym źródłem ciepła w domu (kominek z płaszczem wodnym). Poza tym dla wielu osób salon bez kominka jest wybrakowany wizualnie i właśnie kategoria dekoracyjna przeważa przy decyzji o jego montażu.

Kominki Rzeszów

 

Kominki Rzeszów – wykonujemy montaż ogrzewania kominkowego oraz instalacje grzewcze wykorzystujące kominki z płaszczem wodnym. Firma Wabud z Rzeszowa oferuje kominki z płaszczem wodnym montowane przez profesjonalnych instalatorów.

ogrzewanie z kominka rzeszów

kominek rzeszów realizacjaJeżeli jesteś zainteresowany zainstalowaniem kominka z płaszczem wodnym oraz wykonania instalacji centralnego ogrzewania (bądź całej kotłowni) skontaktuj się z nami. Przygotujemy dla Ciebie ofertę oraz wycenę. Sprzedajemy produkty najlepszych marek. Posiadamy fachowych instalatorów oraz wieloletnie doświadczenie w branży instalacji centralnego ogrzewania i instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Przewiń do góry