Kotły CO Rzeszów

kocioł CO rzeszów
Nowoczesne kotły centralnego ogrzewania (CO) to głównie urządzenia gazowe, spośród których najbardziej ekonomiczne są modele kondensacyjne. Są one szczególnie polecane do nowych jak i modernizowanych domów jednorodzinnych. Mogą być też montowane w budynkach wielorodzinnych, apartamentach, obiektach użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych. Kotły olejowe lub na gaz płynny stosuje się rzadko, ze względu na wysokie koszty paliwa. W sprzedaży posiadamy kotły grzewcze Viessmann oraz kotły grzewcze Buderus, a w Rzeszowie jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowych tych firm. Jeżeli jesteś zainteresowany kotłami CO innych firm, to skontaktuj się z nami.

Kotły gazowe kondensacyjne to rozwiązanie o najwyższej efektywności i sprawności pracy. Gwarantują także najniższe koszty ogrzewania. W tego typu kotłach wykorzystuje się ciepło kondensacji, czyli ciepło zawarte w parze wodnej, która powstaje podczas spalania gazu ziemnego. Dzięki technice kondensacyjnej osiągają sprawność nominalną nawet 109%, pozwalając na znaczną redukcję kosztów ogrzewania. W kotłach tradycyjnych (nie kondensacyjnych) wraz ze spalinami opuszczającymi kocioł traci się także to ciepło. Kotły gazowe kondensacyjne doskonale współpracują z kolektorami słonecznymi dodatkowo minimalizując koszty ogrzewania całego budynku. Dodatkową ich zaletą jest szybki montaż, a także intuicyjna i łatwa obsługa.

Kotły gazowe to przede wszystkim urządzenia wiszące. Oferowane są w wersji jednofunkcyjnej i dwufunkcyjnej. Kotły C.O. jednofunkcyjne (ogrzewanie budynku) z dołączonym podgrzewaczem pojemnościowym (dowolne pojemności) mogą realizować również funkcję grzania ciepłej wody. Dzięki temu spełniają różne wymagania dotyczące komfortu ciepłej wody użytkowej. Kocioł gazowy również może współpracować z kolektorami słonecznymi, należy go w tym celu wyposażyć w podgrzewacze biwalentne ciepłej wody użytkowej.

Najważniejsze cechy nowoczesnych kotłów CO to:

  • są wysoko zaawansowane technicznie, posiadają automatykę o szerokim zakresie funkcji, a jednocześnie są łatwe w obsłudze, możliwy jest także zdalny monitoring pracy,
  • bezawaryjność, wysoka sprawność pracy zarówno w trybie ogrzewania CO jak i podgrzewania ciepłej wody użytkowej,
  • atrakcyjny wygląd i nowoczesny design, kocioł ładnie się prezentuje, można go dopasować do wnętrza budynku,
  • cicha praca kotła dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technologicznych,
  • bezpieczeństwo użytkowania, gdyż zamknięta komora spalania jest obecnie standardem dla większości kotłów.

Kotły CO Rzeszów – Oferta firmy WABUD

Oferujemy kotły C.O. gazowe oraz kotły CO gazowe kondensacyjne renomowanej i znanej na całym świecie firmy Viessmann. Firma ta jako pierwsza na rynku oferowała kocioł gazowy kondensacyjny już na początku lat 90-tych. Viessmann jest więc pionierem w branży, posiada długoletnie doświadczenie oraz sprawdzone produkty wysokiej jakości. Dodatkowo firma stale pracuje nad nowymi technologiami. Niektóre ze stosowanych przez nią rozwiązań dotyczących kotłów gazowych nie mają innych odpowiedników na rynku techniki grzewczej (np. powierzchnie grzewcze InoX-Radial, palniki promiennikowe MatriX).

W naszym asortymencie znajdą Państwo między innymi:

  • Kotły gazowe wiszące, jedno- lub dwufunkcyjne

kocioł gazowy viessmann

  • Kotły gazowe kondensacyjne do zabudowy we wnęce ściennej
kocioł viessmann vitodens rzeszów
  • Kotły gazowe kondensacyjne wiszące, jedno- lub dwufunkcyjne

kocioł gazowy kondensacyjny rzeszów

  • Kompaktowe kotły gazowe kondensacyjne, do współpracy z kolektorami słonecznymi

kocioł viessmann vitodens rzeszówNasza firma służy doradztwem podczas wyboru odpowiedniego kotła gazowego do konkretnego budynku. Proponujemy najlepsze rozwiązania pod względem użytkowym i cenowym. Zajmujemy się również montażem kotłów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych i innych obiektach. Posiadamy doświadczonych pracowników, którzy sprawnie i terminowo zamontują wybrany kocioł w Państwa domu. Czas realizacji zamówienia zależy od konkretnego modelu kotła i może wynieść do 7 dni. Pobieramy także 20 % zaliczki. Oferujemy także projektowanie i wykonanie instalacji gazowej w budynkach mieszkalnych. Firma Wabud instaluje Kotły CO w Rzeszowie i na terenie całego województwa podkarpackiego. Sprzedaż kotłów C.O. Prowadzimy wysyłkowo na terenie całej Polski.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszych realizacji dotyczących montażu kotłów CO.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Postaramy się dobrać dla Państwa odpowiednie kotły co.

Przewiń do góry