Pompy Ciepła Buderus w ofercie firmy Wabud Rzeszów

pompa ciepła buderus rzeszówBuderus to jeden z liderów branży technik grzewczych. Firma powstała jeszcze w XVIII w. i od tej pory nieustannie się rozwija, wciąż opracowując nowe technologie, tak aby były one nie tylko wydajne i bezpieczne, ale również ekologiczne.

Oferta Buderus

 

Wśród oferowanych przez markę Buderus produktów znajdziemy m.in. piece C.O., kolektory słoneczne, kotły na biomasę, różne rodzaje grzejników, ogrzewanie podłogowe oraz pompy ciepła. Na te ostatnie składają się urządzenia pozyskujące energię z powietrza oraz gruntu, przeznaczone zarówno do niewielkich domów jednorodzinnych jak i budynków przemysłowych.

Rodzaje pomp ciepła Buderus

 

Przykładowe modele to m.in. pompy ciepła typu powietrze/woda:

Logatherm WPL AR – do instalacji na zewnątrz, umożliwiające zarówno ogrzewanie domu zimą jak i chłodzenie pomieszczeń latem;

Logatherm WPL2 6-10 – zachowujące wysoką sprawność nawet przy temperaturze 20 st. poniżej zera;

Logatherm WPL2 12-15, dzięki której ogrzejemy budynki mieszkalne, baseny oraz podgrzejemy ciepłą wodę;

Logatherm WPL 14A-31A, którą można łączyć kaskadowo, co pozwala na uzyskanie mocy do 25 kW;

Buderus posiada również w swojej ofercie pompy ciepła typu glikol/woda:

Logatherm WPS K-1 z wbudowanym zasobnikiem, pozwala na podgrzewanie ciepłej wody;

Logatherm WPS-1 wyposażone w dodatkową izolację akustyczną, dzięki czemu ich głośność została obniżona do zaledwie 34 dB.

Logatherm WPS 22-60 przeznaczone głównie do domów wielorodzinnych oraz budynków przemysłowych;

– Z kolei pompa ciepła Logatherm WPT 270/2 przeznaczona jest do podgrzewania wody użytkowej, a jednocześnie może pracować jak system chłodzący latem. Dzięki specjalnej budowie może ona być zasilana energią produkowaną przez ogniwa fotowoltaiczne.

Pompy ciepła Buderus Rzeszów

Aby zakupić pompy ciepła Buderus w Rzeszowie lub na terenie Podkarpacia wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy jednym z autoryzowanych przedstawicieli marki Buderus na Podkarpaciu. Dzięki odpowiednim szkoleniom i warsztatom praktycznym można mieć pewność, że oferowane przez Wabud usługi są na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomp ciepła Buderus!

Przewiń do góry