Grzejniki Buderus

Jednym z producentów systemów grzewczych, który jednocześnie ma w swojej ofercie również grzejniki C.O. jest firma Buderus, znana także z takich produktów jak kotły kondensacyjne, pompy ciepła oraz rekuperatory (wentylacja mechaniczna).

Grzejniki Buderus to produkt najwyższej jakości, przeznaczony zarówno do nowopowstałych budynków jak i tych wymagających modernizacji. Posiadają one wszystkie niezbędne atesty, zapewniają komfort cieplny pomieszczeń i cechują się najwyższą jakością wykonania.

Rodzaje kaloryferów marki Buderus:

  • grzejnik buderus rzeszówLogatrend C-Profil – dostępne w długości od 400 [mm] do nawet 3000 [mm], o ustalonej mocy grzewczej i ciśnieniem roboczym 13 barów;
  • Logatrend C-Plan – kaloryfery dekoracyjne, przeznaczone do montażu zwłaszcza w pomieszczeniach, gdzie grzejniki mają się prezentować elegancko i gustownie.
  • Logatrend VC-Profil – grzejniki C.O. zawierające wbudowane zawory grzejnikowe, oszczędzające co najmniej 5% energii, w porównaniu z kaloryferami posiadającymi konwekcyjne zawory.
  • Logatrend VC-Plan – grzejniki przeznaczone do pomieszczeń, w których czynnik grzewczy doprowadza się przewodami umieszczonym w posadzce. Mają charakter dekoracyjny.
  • Logatrend VC-Profil – grzejniki posiadające dolne centralne podłączenie, dzięki czemu można je kupić do nowopowstałych budynków, w których jeszcze nie ma pewności jakie źródło ciepła zasilające kaloryfer zostanie zainstalowane. Posiada profilowaną płytę czołową.
  • Logatrend VCM-Plan – grzejniki z dolnym centralnym podłączeniem, posiadające płaską płytę czołową, co sprawia, że jest to idealny kaloryfer dekoracyjny.

Grzejniki Buderus Rzeszów

Wszystkie grzejniki Buderus są barwy białej, zagruntowane i polakierowane. Na życzenie klienta oczywiście możliwa jest zmiana koloru grzejnika. Lakier zastosowany przez producenta ma wysoką odporność na odpryski i zarysowania.

Przewiń do góry