Instalacja kanalizacyjna

instalacjesanitarneblog-grafika-5Nikogo nie trzeba przekonywać, że konsekwencje źle zamontowanej instalacji kanalizacyjnej będą bardzo nieprzyjemne. Powinniśmy więc znaleźć fachowców, którzy znają się na instalacjach sanitarnych i dobrze wykonają swoją prace.

Instalacja kanalizacyjna – montaż

Wbrew pozorom montaż instalacji kanalizacyjnej nie należy do najłatwiejszych, istnieje bowiem szereg czynników, o których należy pamiętać, aby kanalizacja prawidłowo działała.

instalacja-kanalizacyjna-rzeszow-300x300Rury kanalizacyjne, a w zasadzie ich średnica, powinna być dobrana do ilości ścieków, która będzie nimi spływać, z kolei poziome odcinki instalacji muszą być jak najkrótsze, aby nie utrudniały odpływu.

Nie wolno zapomnieć także o wentylacji instalacji. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest wyprowadzenie pionu ponad dach oraz zastosowanie zaworów napowietrzających. Pamiętajmy, że źle wentylowana kanalizacja może być powodem nieprzyjemnych zapachów unoszących się w pomieszczeniach, a także cofania ścieków zalegających w syfonach.

Za prawidłowe wykonanie instalacji kanalizacyjnej odpowiedzialny jest właściciel budynku. Dlatego, jeśli planujesz budowę domu, znajdź firmę, która prawidłowo wykona instalację kanalizacyjną, spełniająca wszystkie normy, oraz oczywiście umożliwiająca odpowiednie odprowadzanie ścieków z budynku.

Instalacja kanalizacyjna Rzeszów

Jeśli szukasz fachowców, którzy nie tylko zamontują ale i zaprojektują kanalizacje w Twoim domu – zapraszamy do kontaktu. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego, nie tylko w Rzeszowie, ale również w Łańcucie, Mielcu, Dębicy, Ropczycach, Stalowej Woli, Przemyślu, Sokołowie Małopolskim i wielu innych miejscowościach.

Przewiń do góry