podłogówka rzeszów

Podłogówka Rzeszów

Podłogówka Rzeszów

Coraz bardziej popularna forma ogrzewania, zwłaszcza stosowanego w domach jednorodzinnych, to ogrzewanie podłogowe. Zwykle jest ono drugim źródłem ogrzewania lub formą dogrzewania wybranego pomieszczenia.

Gdzie zainstalować podłogówkę?

Podłogówka instalowana jest najczęściej w łazience. Jest to pomieszczenie, w którym zachowanie ciepła jest szczególnie istotne, a także zwykle trudne przy tradycyjnym ogrzewaniu. Innym pomieszczeniem, w którym chętnie instaluje się ogrzewanie podłogowe jest sypialnia. System tego rodzaju ogrzewania umożliwia komfort przebywania w pomieszczeniu, korzystania z niego o każdej porze roku i dnia.

podłogówka rzeszówZalety ogrzewania podłogowego

Zalety podłogówki to przede wszystkim oszczędność kosztów przy zachowaniu jakości grzania dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Oczywiście w podłogówkę najpierw trzeba nieco zainwestować, by później cieszyć się niskimi rachunkami. Korzyści finansowe przychodzą więc z czasem. Natomiast korzyści z używania są odczuwalne od razu, pod warunkiem jednak, że cała instalacja jest dobrze zrobiona i odpowiednio zaprogramowana. Podłogówka daje miłe poczucie ciepła, temperatura jest stała i pozwala na swobodne korzystanie z całego pomieszczenia. Można przede wszystkim – nawet boso – chodzić po podłodze bez odczuwania dyskomfortu, przeciągów, poczucia zimnej podłogi – zwłaszcza podczas mrozów. Te zalety są wykorzystywane przede wszystkim w łazienkach, co znacząco wpływa na komfort kąpieli.

Podłogówka Rzeszów

Jeśli już decydujemy się na ogrzewanie podłogowe to trzeba zdać sobie sprawę z tego, że instalacją całego systemu muszą zająć się fachowcy. Montaż podłogówki też jest czasochłonny, a prace i materiały dość kosztowne. Dlatego wszystko powinno być dobrze zaplanowane, a potem prawidłowo wykonane, by inwestycja przynosiła oczekiwane efekty. Jeśli planujesz instalację podłogówki, to zapoznaj się z naszą ofertą! Firma Wabud zajmuje się kompleksową instalacją ogrzewania podłogowego na terenie Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego. Zapraszamy do kontaktu!

Przewiń do góry