powietrzna pompa ciepła viessmann rzeszów

Powietrzna pompa ciepła Viessmann Rzeszów

Być może zastanawiasz się nad tym jakie ogrzewanie do domu wybrać? Jest wiele możliwości i podjęcie decyzji bywa problematyczne. Jeśli jednak cenisz rozwiązania ekologiczne, a przy tym oszczędne, zapewne zainteresuje cię powietrzne pompy ciepła Viessmann.

Dlaczego warto wybrać powietrzną pompę ciepła Viessmann?

powietrzna pompa ciepła viessmannPierwszy ważny czynnik to koszt instalacji powietrznej pompy ciepła. Jest znacznie niższy niż niż w przypadku innych rozwiązań. Ponieważ źródłem ciepła jest powietrze, sam montaż pomp ciepła jest prostszy i tańszy, a przy tym omijają nas koszty odwiertów lub układania rur kolektora. Oszczędzamy także podczas corocznej eksploatacji systemu grzewczego. Drugi czynnik to wygoda jaką zapewniają zdalne systemy sterowania pompy ciepła Viessmann. Producent pomp ciepła Viessmann wychodząc na przeciw wymaganiom i potrzebom klientów, oferuje także taką możliwość. Trzecia ważna kwestia to szeroko rozbudowany serwis i całodobowa infolinia serwisowa firmy. W razie problemów można liczyć na szybką pomoc.

Komfort cieplny przez cały rok

Co istotne, powietrzna pompa ciepła Viessmann sprawdzi się nie tylko zimą, ale także latem. Jest bowiem zaopatrzona w funkcję chłodzenia. Dzięki temu zapewnia komfort cieplny przez cały rok. Ponadto pompy ciepła Viessmann można montować w nowych oraz modernizowanych budynkach. Sprawdzają się zarówno jako samodzielne źródła ogrzewania, jak i w różnych kombinacjach.

Wysoka jakość wykonania, spory wybór modeli i odpowiedzialne podejście producenta, sprawiają, że pompy ciepła Viessmann stają się naprawdę bezpiecznym wyborem. Decydując się na tego producenta, możesz liczyć na wsparcie i pełną informację na każdym etapie zakupu, instalacji i użytkowania pompy ciepła.

Pompy ciepła Viessmann Rzeszów

Jeśli jesteś zainteresowany powietrzną pompą ciepła Viessmann to skontaktuj się z firmą Wabud. Oferujemy państwu nie tylko samą pompę, ale również profesjonalne doradztwo i instalację. Zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do góry